O firmie

P.H.U. „Jareks” to nie tylko czołowy dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków na terenie Polski północnej, ale także przykład nieprzerwanej działalności przez ponad 25 lat. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to założyliśmy naszą siedzibę w malowniczej Kościerzynie, na ulicy Wodnej 14.
Początki były skromne, ale pełne pasji i zaangażowania. Naszą działalność charakteryzowała niewielka oferta artykułów chemii gospodarczej, jednakże to była tylko początkowa faza naszego rozwoju. W miarę upływu czasu, nasza firma zyskiwała na konkurencyjności i zdobywała coraz większą popularność wśród klientów.
W miarę naszego wzrostu, zrozumieliśmy, że musimy inwestować w rozwijającą się infrastrukturę i przestrzeń magazynową, by sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów. W wyniku tego postanowiliśmy zakupić obiekty na ulicy Przemysłowej 4. To był kluczowy krok, który umożliwił nam poszerzenie naszej działalności i zwiększenie asortymentu.
Nie zatrzymaliśmy się na osiągniętych sukcesach. Wkrótce po zakupie nowych obiektów, rozbudowaliśmy je o magazyny wysokiego składowania. To pozwoliło nam nie tylko na przechowywanie większej ilości produktów, ale także na efektywniejsze zarządzanie dostawami i obsługę naszych klientów.
Nasza oferta stopniowo rosła, a my stawaliśmy się kompleksowym dostawcą artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków. Dzięki temu zyskaliśmy nowych kontrahentów i rozszerzyliśmy naszą działalność na teren województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nasza firma stała się nieodłączną częścią tych regionów, dostarczając produkty, które poprawiają jakość życia i funkcjonowania przedsiębiorstw.
W roku 2009 osiągnęliśmy kolejny ważny kamień milowy w naszej historii, stając się udziałowcem „Grupy Południe”. Ta strategiczna decyzja umożliwiła nam jeszcze silniejszą pozycję na rynku. „Grupa Południe” to zrzeszenie kilkunastu prężnych hurtowni w Polsce, tworzących wspólną „siłę zakupową”. Dzięki tej współpracy możemy dostarczać naszym klientom jeszcze atrakcyjniejsze warunki handlowe i jeszcze większy wybór produktów.
W ciągu tych lat nie tylko budowaliśmy naszą firmę, ale także rozwijaliśmy nasze relacje z klientami, dostawcami i partnerami. Nasza pasja, zaangażowanie i dążenie do doskonałości pozostały niezmienne. Jesteśmy dumni z naszej historii i patrzymy z optymizmem w przyszłość, gotowi kontynuować naszą misję dostarczania wysokiej jakości produktów do domów i przedsiębiorstw na terenie Polski północnej i nie tylko.

http://rajsklep.pl
http://www.rajsklep.pl

Comments are closed.

  • Nasi partnerzy